autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. srpna 2026 do 30. září 2026
Dotazník pro veřejnost – plánování v oblasti vod
Dotazník můžete vyplnit zde
autor Obecní úřad / zveřejněno od 21. srpna 2026 do 7. září 2026
Majetkoprávní záměr obce Dolní Bojanovice č. 21/2026 – prodej
MPZ č. 21-2026 -prodej
autor Obecní úřad / zveřejněno od 21. srpna 2026 do 7. září 2026
Majetkoprávní záměr obce Dolní Bojanovice č. 22/2026 – pronájem
MPZ č. 22-2026 -pronájem
autor Obecní úřad / zveřejněno od 20. srpna 2026 do 4. září 2026
Veřejná vyhláška- úprava provozu na pozemních komunikacích dne 29.8.2026
Veřejná vyhláška- úprava provozu na pozemních komunikacích dne 29.8.2026
mapa 29.8.2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 14. srpna 2026 do 10. října 2026
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
autor Obecní úřad / zveřejněno od 14. srpna 2026 do 10. října 2026
Jmenování zapisovatele - volby
Jmenování zapisovatele - volby
autor Obecní úřad / zveřejněno od 5. srpna 2026 do 31. října 2026
Sdělení- odchylného postupu pro usmrcování špačka obecného
Sdělení- odchylného postupu pro usmrcování špačka obecného
autor Obecní úřad / zveřejněno od 3. srpna 2026 do
Nařízení -kterým se stanoví podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpečí vzniku požáru
Nařízení -kterým se stanoví podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpečí vzniku požáru
Rozhodnutí - hejtmana JMK o vyhlášení doby zvýšeného nebezpečí vzniku požáru
autor Obecní úřad / zveřejněno od 3. srpna 2026 do 10. října 2026
Stanovení minimálního počtu členů volení komise
Stanovení minimálního počtu členů volení komise
autor Obecní úřad / zveřejněno od 21. července 2026 do 31. prosince 2026
Schválené rozpočtové opatření č. 3-2026
Schválené rozpočtové opatření č. 3-2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 1. července 2026 do 9. října 2026
Seznam vytvořených volebních obvodů a jejich popis, počet členů ZO a potřebný počet podpisů na peticích
Seznam vytvořených volebních obvodů a jejich popis, počet členů ZO a potřebný počet podpisů na peticích
autor Obecní úřad / zveřejněno od 9. června 2026 do 31. prosince 2026
Schválené rozpočtové opatření č. 2-2026
Schválené rozpočtové opatření č. 2-2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 2. června 2026 do 30. listopadu 2026
Informace o zájmu Státního pozemkového úřadu odkoupit pozemky
Informace o zájmu Státního pozemkového úřadu odkoupit pozemky
autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. dubna 2026 do 31. prosince 2026
schválené rozpočtové opatření č. 1-2026
schválené rozpočtové opatření č. 1-2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 23. dubna 2026 do
Celní správa - nelegální výroby a distribuce lihu
Celní správa - výroba destilátů
autor Obecní úřad / zveřejněno od 28. ledna 2026 do 31. prosince 2026
Schválené rozpočtové opatření č. 12-2025
Schválené rozpočtové opatření č. 12-2025
autor Obecní úřad / zveřejněno od 13. ledna 2026 do 31. prosince 2026
Schválený rozpočet roku 2026 včetně plnění za předcházející rok
Schválený rozpočet roku 2026 včetně plnění za předcházející rok
autor Obecní úřad / zveřejněno od 13. ledna 2026 do 31. prosince 2026
Schválený rozpočet na rok 2026-Sociální fond
Schválený rozpočet na rok 2026-Sociální fond
autor Obecní úřad / zveřejněno od 13. ledna 2026 do 31. prosince 2026
Dolní Bojanovice na Facebooku